Eligium: Zamknięcie serwerów – Gra zostaje zawieszona

03.07.2012 o godzinie 08:58 w Newsy

Tym z was, którzy chętnie zaglądali do świata Galgaronu i oddawali się dzikim pościgom za hordami potworów w pewnością nie przypadnie do gustu najnowsze doniesienie Frogster. Wydawca zdecydował się bowiem zakończyć żywot gry Eligium, tłumacząc się nie do końca spełnionymi oczekiwaniami.
Eligium

Eligium

Jeszcze przez niecałe dwa tygodnie będziecie mogli wkraczać do świata gry client Eligium i rzucać ostatnim wzrokiem na wirtualny świat gry. Wydawca Frogster (RaiderZ, Runes of Magic) poinformował właśnie na oficjalnej stronie Eligium, że 17 lipca, dokładnie o godzinie 17:07 serwery bety gry zostaną zamknięte, a wszelkie prace nad grą zostaną bezpowrotnie wstrzymane. Mimo dobrego startu open bety w lutym tego roku, ciągłego rozwijania samej gry jak i społeczności, developerzy doszli właśnie do wniosku, że gra nie sprostała wysokim oczekiwaniom zarówno graczy, jak i samego wydawcy, w związku z czym zostanie zawieszona.

Frogster przedstawił jednocześnie plan zamknięcia serwerów. W ostatnich dniach istnienia gry będziecie otrzymywali dodatkowe premie do zdobywanego doświadczenia oraz Soul Points. Ponadto w ostatnich dniach będą odbywały się wojny frakcji. 17 lipca nastąpi zamknięcie serwerów, a dwa dni później, 19 lipca zostaną zamknięte fora Eligium. Jeśli wydaliście prawdziwe pieniądze w grze, możecie liczyć na rekompensatę w postaci specjalnych kuponów GamePay. Możecie je spożytkować w innych grach Frogster oder Gameforge.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d