Eligium: Pierwsze informacje o grze + Oficjalny trailer

16.08.2011 o godzinie 10:34 w Newsy

Tajemniczo zapowiadana nowa gra client z berlińskiej kuźni gier przeglądarkowych Frogster właśnie zdradziła kilka szczegółów odnośnie gry Eligium - Wybraniec. Na oficjalnej stronie Eligium możecie już teraz zapoznać się z grą oraz zarejestrować się do bety!
Eligium

Eligium

Frogster właśnie uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nowej gry client Eligium – Wybraniec. Powstała oficjalna strona, na której możecie zapoznać się z informacjami o grze, jak również rzucić okiem na screenshoty, które również znajdziecie w naszej galerii. Na tegorocznym gamescom wydawca obiecał zdradzić dalsze szczegóły do gry, o czym informowaliśmy was tutaj.

W fantasy MMORPG Eligium będziecie więc toczyć zaciekłą walkę z demonami, które po latach wygnania w otchłani znalazły powrotną drogę na powierzchnię ziemi.
Zgodnie z doniesieniem wydawcy gracze wcielą się w rolę tytułowego Wybrańca, którego zdaniem będzie ochrona ludzkości przed atakiem demonicznych kreatur. Ta free-2-play gra client oferuje jednak znacznie więcej, niż tylko dzikie pogonie za demonami po mrocznych lochach.

Frogster daje do wyboru gracza cztery klasy bohaterów. Możecie więc wybrać spomiędzy ras Ludzi, Elfów, Sylvian bądź Pand, a do gry wkroczycie jako Wojownik, Druid, Łowca, Obrońca lub Mag. Wasze postacie będziecie mogli wyspecjalizować w dowolnym kierunku, poprzez przyswajanie nowych umiejętności i sztuczek oraz upgrading itemów. Gracze będą mogli oddawać się starciom PvP oraz PvE, jak również łączyć się w gildie oraz frakcje. Gra będzie również oferowała mroczne podziemia jako teren walk z setkami innych graczy oraz wyjątkowy system chowańców i wierzchowców, którymi będziecie mogli dowolnie kierować.

Eligium – Wybraniec oferuje ogromny świat fantasy naszpikowany demonicznymi potworami oraz pełne wartkiej akcji pojedynki z pozostałymi graczami. Urozmaicony system misji, imrocznych instancji oraz i walk przeciw potężnym bossom podczas pełnych strategii potyczek z pewnością nie pozostawi niedosytu wszystkim fanom pogoni za hordami demonów.

Źródło: doniesienie prasowe
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d