Eligium: Frogster dał zielone światło dla polskiej wersji oficjalnej strony gry

27.10.2011 o godzinie 14:44 w Newsy

W dniu dzisiejszym fani gorączkowych pogoni za hordami demonów mają swoje święto, bowiem Frogster właśnie uruchomił polską wersję językowej oficjalnej strony gry Eligium: Wybraniec. Dostępna od dziś strona uchyla rąbka tajemnicy odnośnie klas postaci oraz umożliwia zdobycie dostępu do beta wersji.
Eligium

Eligium

Całkowicie nowa, bo zapowiedziana zupełnie niedawno gra z gatunku MMO Eligium: Wybraniec dziś właśnie otworzyła podwoje swojej oficjalnej strony. Możecie więc za jej pośrednictwem postarać się o uzyskanie dostępu do wersji beta tej niezwykle zapowiadającej się gry. Poprzez oficjalną stronę wydawca Frogster będzie was informował na bieżąco o wszystkich nowościach w grze oraz prezentował kolejne materiały zdjęciowe i wideo odnośnie Eligium. Ruszyła również strona społeczności gry.

Na rozgrzewkę zostały ujawnione informacje odnośnie dwóch klas w grze, mianowice Pand i Elfów. Pandy są mistrzami sztuk walki, których tajniki zgłębiały podczas mnisiego treningu. Czyni je to wybitnymi wojownikami, którzy dysponują niesamowitą siłą podczas bezpośrednich starć z bliska jak i przy potyczkach dystansowych. Po osiągnięciu 15 poziomu w grze Pandy mogą obrać jedną z dwóch specjalizacji. Mogą więc stać się Adeptami Ognia i przez to walczyć przy użyciu czarów wzmacniających oraz ataków Ognistego Tchnienia. Obierając inną drogę rozwoju Pandy będą potrafiły stworzyć iluzję samych siebie, swoistą kopię, która będzie wspomagała ich w walce bezpośredniej, czyniąc je niezwykle ciężkimi przeciwnikami.

Kolejna klasa postaci w grze client Eligium: Wybraniec to Elfy, czyli wyrafinowani łucznicy. Należą oni do najstarszej rasy wśród ludów Galgaronu i od wieków żyją w głębokich puszczach. Stały się przez to mistrzami w walce dystansowej i strzelaniu z łuku. Również Elfy będą miały do wyboru dwie drogi rozwoju w grze. Pierwsza z nich cechuje się agresywnym stylem walki, natomiast druga pozwala im stać się niewidocznymi dla oczu wroga, zatapiając ich w cieniach.

W miarę ujawniania przez wydawcę Frogster dalszych szczegółów odnośnie gry Eligium będziemy informowali was oczywiście na bieżąco.

Źródło: doniesienie prasowe
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d