Eligium: Prezentacja rasy 'Ludzi' i 'Viridis'

11.11.2011 o godzinie 11:20 w Newsy

W zapowiedzianej na rok 2012 grze client Eligium od berlińskiego wydawcy Frogster do waszej dyspozycji zostaną oddane cztery grywalne rasy: Pandy, Elfy, Ludzi oraz Viridis. Uruchomiona niedawno oficjalna strona gry, dostarcza dalszych informacji na temat ras w grze Eligium.
Eligium

Eligium

Eligium: Wybraniec został zapowiedziany niedawno przez wydawcę Frogster, premiera gry ma nastąpić na początku roku 2012, a zupełnie niedawno wydawca otworzył podwoje polskiej wersji oficjalnej strony gry. Witryna dostarcza bieżących informacji na temat gry, oraz krok za krokiem uchyla kolejnych rąbków tajemnicy odnośnie gry Eligium: Wybraniec. Dopiero co prezentowaliśmy wam informacje na temat Pand i Elfów, czyli dwóch z czterech grywalnych raz w grze, a dziś przyszedł czas na odkrycie możliwości Ludzi oraz Viridis.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę Frogster filozofia rasy Viridis koncentruje się przede wszystkim na obronie natury. Rasa Viridis posiadła elementy wiedzy Elfów oraz uczyniła z niej potężną broń przeciw demonom. W obrębie rasy Viridis możecie wcielić się w klasę Druidów, którzy posiadają jednocześnie cechy dzikich drapieżników i delikatnych uzdrowicieli. Bronią Viridis jest pejcz, który potrafi zadać cios nawet ze sporej odległości. Druidzi dysponują również silnymi czarami, a jeśli muszą uniknąć walki dystansowej, walczą z bliska, zmieniając się jednak z uzbrojoną w ostre pazury bestię.

Kolejna z czterech grywalnych ras w grze client Eligium: Wybraniec to Ludzie, wychowani i zahartowani w ogniu wojny i bratobójczych konfliktów. Burzliwa przeszłość czyni z Ludzi wyśmienitych wojowników, którzy jednoczą swe szeregi w obliczu wspólnego wroga. W obrębie rasy Ludzi możecie wcielić się w Magów, którzy walczą używając wiedzy o żywiołach i władają zarówno siłami ognia jak i lodu. W ten sposób w walce dystansowej Magowie otaczają przeciwnika ogniem lub próbują go zamrozić. Jeśli nie mają ochoty na walkę wręcz, mogą użyć zdolności teleportacji w inne miejsce. Wszystkie klasy bohaterów mogą odwiedzić Trenera Klas w grze client Eligium: Wybraniec, aby wybrać specjalizację i w ten sposób obrać dalszą drogę rozwoju.

W miarę ujawniania przez wydawcę Frogster dalszych szczegółów odnośnie gry Eligium będziemy informowali was oczywiście na bieżąco.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d