Eligium: Closed beta na gwiazdkę + Detale odnośnie systemu wierzchowców

18.11.2011 o godzinie 11:11 w Newsy

Zapowiedziana gra MMO Eligium od berlińskiego wydawcy Frogster, wejdzie w fazę zamkniętych testów 19 grudnia. To tak, jakbyście znaleźli closed betę Eligium: Wybraniec pod choinką. Poza tym wydawca przedstawił system wierzchowców.
Eligium

Eligium

Gra client Eligium, kolejny tytuł berlińskiego wydawcy Frogster, jeszcze oficjalnie nie wystartowała. W zapowiedzianej grze z gatunku MMORPG otworzyła zupełnie niedawno swe podwoje polska wersja oficjalnej strony gry, a krótko później zostały zdradzone kolejne detale odnośnie grywalnych ras w grze, Ludzi i Viridis. Jak donosi Frogster (RaiderZ, Runes of Magic), closed beta innowacyjnej gry Eligium: Wybraniec rozpocznie się już 19 grudnia.

Ponadto, aby podnieść temperaturę oczekiwania na start closed bety, Frogster uchylił dziś rąbka tajemnicy odnośnie Wierzchowców, które w grze Eligium: Wybraniec nie będą jedynie służyły do transportowania. Jak dumnie przyznaje Frogster, Wierzchowce dostępne w grze będą znacznie różniły się od tych ujeżdżalnych stworzeń, które dotychczas spotykaliście w tego typu grach. Co to oznacza? Oczywiście Wierzchowce w grze client Eligium: Wybraniec będą służyły swemu panu do przemieszczania się, ale jednocześnie będziecie mogli nimi szarżować prosto w szeregi wroga, a wówczas wasza ujeżdżalna bestia będzie walczyła razem z wami. Aby jednak wasi pupile byli przydatni na polu bitwy musicie odpowiednio zatroszczyć się o ich rozwój. Jak zdobyć Wierzchowca? Najpierw musicie w grze Eligium: Wybraniec zaopatrzyć się w jajo stworzenia, które do znalezienia będzie u handlarzy. Po jego narodzinach musicie zadbać i jego rozwój, karmiąc i pielęgnując go należycie. W trakcie jego dorastania będziecie trenować waszych ujeżdżalnych pupili tak, by stały się niepokonanymi bestiami i stanowiły dla was wzmocnienie podczas emocjonujących walk z demonami w grze client Eligium: Wybraniec. Jeśli chcecie zapoznać się z Wierzchowcami dostępnymi w grze, w END możecie rzucić okiem na ich pierwsze zdjęcia.

Źródło: doniesienie prasowe
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d