Eligium: Closed beta ruszy dziś + Mroźna zima dotarła do krain Eligium *Update*

19.12.2011 o godzinie 15:29 w Newsy

Jeśli należycie do grona fanatyków walk z demonami, z pewnością zaaplikowaliście o klucze do closed bety gry Eligium: Wybraniec. Zamknięta faza testowa powita was nie tylko mnóstwem urozmaiconych wyzwań, ale również mroźnym zimowym lookiem który zawitał w krainach Eligium.
Eligium

Eligium

Zgodnie z informacjami Frogster, wydawcy gry client Eligium, zapowiadana na Gwiazdkę closed beta tej gry rusza właśnie dziś o godzinie 16:00. Sprawdźcie skrzynki pocztowe, jeśli ubiegliście się o klucze do closed bety, może dopisało wam szczęście i już dziś będziecie mogli wkroczyć do świata Eligium. Gra powita was dodatkowo mroźnym wyglądem, bowiem zima dotarła również do fantastycznej krainy tej gry client. Frogster informuje, że zamknięta faza testów potrwa do 18 stycznia przyszłego roku. W czasie closed bety będziecie mogli wspiąć się maksymalnie na 45 poziom doświadczenia, wybierając jedną z trzech dostępnych w fazie testów ras. Pandy będą grywalne dopiero w drugiej fazie testów beta.

W odległych zakątkach świata, pokrytego od niedawna śnieżnym puchem, słychać już coraz głośniejsze pomrukiwania przerażających bestii. Oznacza to tylko jedno: gra Eligium dziś otwiera podwoje do zamkniętej fazy testowej. Skuta lodem pustka nie przedstawia najprzyjaźniejszego krajobrazu, ale i tak jest o niebo lepsza od zła rodzącego się pod śnieżną pokrywą. Wraz z uruchomieniem closed bety gry client Eligium będziecie mogli stanąć twarzą w twarz ze złem wcielając się w jedną z grywalnych ras i wypróbować innowacyjne rozwiązania tej gry, takie jak chociażby nowoczesny system wierzchowców.

*Update*

Zgodnie z najświeższym doniesieniem wydawdcy gry client Eligium znana jest data zakończenia fazy zamkniętych testów. Już 22 stycznia o północy zakończy się Closed Beta, wy będziecie musieli opuścić grę, a wasze postaci zostaną wyczyszczone, przygotowując miejsce pod kolejną fazę testów. Kiedy będziecie mogli ponownie wkroczyć do gry, tym razem w Open Becie? Frogster o tym na razie nie informuje. Kiedy tylko pojawi się termin rozpoczęcia kolejnej fazy testowej gry client Eligium dowiecie się o tym u nas. Wydawca dziękuje ponadto wszystkim graczom za ochocze testowanie gry Eligium oraz zgłaszanie wszelkich błędów, dzięki czemu jakość gry z pewnością ulegnie znacznej poprawie. Poza tym testujący gracze mogą dumnie powiedzieć, że byli, zobaczyli i przetestowali grę Eligium.

Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d