Eligium: System umiejętności wojowników w grze online

25.01.2012 o godzinie 10:23 w Newsy

Wydawca gry Eligium, berliński Frogster, zdradził właśnie kilka szczegółów odnośnie systemu umiejętności bohaterów. Okazuje się, że wasze cenne skille możecie wmacniać poprzez ich używanie, a także dzięki odnalezieniu Mistrza, który jeszcze bardziej wzmocni wasz potencjał bojowy.
Eligium

Eligium

W grze client Eligium przed trzema dniami zakończyła się faza zamkniętych testów i jak na razie nie jest znana kolejna data rozpoczęcia open bety. Aby jednak umilić wam nieco niecierpliwe oczekiwanie na takową, Frogster (RaiderZ, Runes of Magic) uchylił właśnie rąbka tajemnicy odnośnie drzewka umiejętności w grze client Eligium. Że trening czyni mistrza wiadomo od dawna, a więc umiejętności waszych bohaterów należy ciągle doskonalić. Poziom waszych skilli, również rzemieślniczych i zbierackich, możecie obejrzeć otwierając księgę umiejętności. Nie wszystkie skille są od razu dostępne dla wszystkich graczy, na niektóre z nich trzeba zasłużyć zdobywając niezbędne zwoje umiejętności.

Korzystanie ze skilli powoduje ich wzmocnienie, a wraz z kolejnymi levelami, a dokładnie z 15, 30 i 45 poziomem doświadczenia, otworzą się przed wami możliwości dostępu do nowych umiejętności. Jeśli osiągniecie wymagany stopień biegłości w zakresie jednej umiejętności w grze online Eligium, wówczas należy odnaleźć Mistrza, który jeszcze bardziej wzmocni potencjał bojowy waszego bohatera. Opłacicie go za pomocą punktów duszy, które to zdobędziecie wykonując misje i pokonując wyjątkowo potężnych wrogów.
Źródło: oficjalna strona gry
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d