Eligium: Świat Galgaronu stanie otworem dla wszystkich!

07.02.2012 o godzinie 10:54 w Newsy

Już za nieco ponad tydzień, czyli 15 lutego, świat gry client Eligium stanie otworem dla wszystkich chętnych testowania graczy, którym marzy się wycieczka do świata Galgaronu. W otwartych testach zostanie również odblokowana rasa Pand.
Eligium

Eligium

Po trwającej ponad miesiąc fazie closed beta, w której braliście ochoczo udział i testowaliście możliwości systemu umiejętności i mieliście okazję dosiąść wierzchowców, nadszedł czas na kolejną fazę testów. Zgodnie z najświeższym doniesieniem wydawcy open beta w grze Eligium rozpocznie się już 15 lutego. Z odblokowaniem rasy Pand nie mogło być inaczej, bowiem po zakończeniu otwartych testów w grze client Eligium, wydawca Frogster nie przewiduje wipe postaci. Wasi bohaterowie i wszystkie osiągnięcia w grze zostaną więc zachowane, będziecie mogli z nimi wyruszyć na kolejną porcję przygód po oficjalnym starcie gry.

Jeśli wierzyć zapewnieniom Frogster, najaktywniejsi gracze w fazie otwartych testów mogą liczyć na specjalne nagrody i wyróżnienia przygotowane przez wydawcę. Ponadto warty uwagi jest fakt, że w open becie odblokowana będzie dla was również rasa Pand, tak więc wszystkie z pięciu grywalnych ras bohaterów w grze Eligium są dostępne do użycia.

Źródło: doniesienie prasowe
Gry do pobrania, RPG, Fantasy
Eligium ZdjęciaEligium Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Eligium Tags
  • eligium
  • elarien
  • open beta
  • mmorpg,fantasy,3d